Chránená dielňa

City wellness je chránenou dielňou, rovnako ako jeho predchodca Rekondičné centrum Ruženka, čím vzniká pre Vás možnosť zadania zákazky pre splnenie si zákonnej povinnosti v novozariadenom, modernom centre so širokou ponukou služieb. Zákazkou u nás si teda splníte zákonnú povinnosť a zároveň získate bonus pre seba a svojich zamestnancov.

Formou zákazky môžete čerpať všetky naše služby bez obmedzenia. Vytvorili sme pre Vás novú úroveň chránenej dielne, kde za svoje peniaze dostanete kvalitné a pestré služby v luxusnom prostredí za rozumné ceny. Zadanie zákazky už nemusí byť len povinnosťou, ale u nás si jej čerpanie naozaj užijete. Tak prečo nespojiť príjemné s užitočným?

Povinnosť podľa zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti:

§ 63 ods. 1, písm. c) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti určuje povinnosti zamestnávateľa "zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a); ak zamestnáva najmenej 20 zamestnancov v počte, ktorý predstavuje 3,2 % z celkového počtu jeho zamestnancov."

Ak si túto povinnosť neplníte, § 64 "ods. 1, písm. c) zákona č. 5/2004 Z. z. Vám dáva túto možnosť: "Povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím vo výške povinného podielu podľa § 63 ods. 1 môže zamestnávateľ plniť aj zadaním zákazky vhodnej na zamestnávanie týchto občanov, ktorú preukázateľne bude realizovať občan so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 písm. a)."

Pre ďalšie informácie nás kontaktujte mailom na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle 0915 507 222.

Prevádzkovateľom City wellness je TOP FIGURA s.r.o.

V prípade záujmu pracovať u nás, kliknite na sekciu Práca u nás na dolnej lište.

×

Log in