Manikúra

manikuraManikúra je základný krok k upravenému zovňajšku. Či už tomu veríte alebo nie, manikúra je prvá z vecí ktorú si na Vás okolie všimne. Podanie ruky je často prvým krokom v komunikácii, preto hebká pokožka a upravené nechty sú nevyhnutné pre ženu aj muža.

Okrem klasickej manikúry, ktorá obsahuje základnú starostlivosť, máme pre Vás pripravené aj špeciality ako japonskú manikúru, pri ktorej sa nechty vyživujú vtieraním včelieho vosku, rôžne výživné zábaly a parafín na ruky, ako aj francúzske a ozdobné lakovanie.

Parafínový zábal na ruky

Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na nohách. Výsledok je, že ruky účinne absorbujú krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Vynikajúce výsledky sa dosahujú aj pri veľmi tvrdej a zhrubnutej pokožke. Účinok je viditeľný už po prvom použití.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je určená predovšetkým pre tých, ktorých trápia lámavé, slabé a ryhované nechty. Práve na tieto časté nechtové problémy je tento japonský zázrak ako stvorený.

Slabým nechtom zvyčajne chýba hydratácia a dostatok výživných látok, ktoré napomáhajú správnej funkcii nechtového lôžka a koreňa nechtu. Tým necht stráca na pružnosti, a vy sa nikdy nedočkáte ani o milimeter dlhších nechtov. Práve tento problém vám pomôže odstrániť japonská manikúra, ktorá nechty pomocou vyváženej zmesi výživných látok ozdravuje a dodá nechtom nielen zdravý lesk, ale aj potrebné minerály a vitamíny. Je vlastne regeneračnou kúrou.

Japonská manikúra unikátnou technikou vytvára na vlastných nechtoch akúsi glazúru, ktorá zabraňuje ďalšiemu mechanickému poškodzovaniu nechtov tým, že v nich udržiava dôležité látky – lipidy. Koreň nechtu dokáže po takomto ošetrení aj sám produkovať kvalitné keratínové bunky, takže efekt nie je len okamžitý po vizuálnej stránke, ale aj dlhodobí čo sa týka vylepšenia kvality nechtu.

Na necht sa najprv aplikuje polosuchá pasta, ktorá pôsobí abrazívne, avšak s maximálne šetrným efektom. Táto pasta sa skladá z prírodnej horniny zvanej bentonit, ktorá obsahuje látky lipidového typu a zlúčeniny kremíka, ktoré sú dôležité pre metabolizmus koreňa nechtu.

Následne sa na necht aplikuje prášok, ktorý je zlúčeninou látok, ktoré zvyšujú lesk a dodajú elasticitu. Prášok obsahuje parafíny a včelí vosk, ktoré nechty chránia. Zároveň sú v ňom aj glycerín, pantheol a lanolín, kremík a zinok a vitamíny, ktoré nechty regenerujú – vitamín A, E, H a provitamín B5.

Ak chcete teda svoje nechty ozdraviť a dodať im viac lesku, objednajte sa japonskú manikúru, vaše nechty sa vám poďakujú a budú vašou skutočnou ozdobou.

Veľmi efektne vizerájú rovnako upravené nechty na rukách a nohách hlavne počas leta a plesovej sezóny.

Cenník našich služieb kliknite sem >>>

Objednajte sa on-line          

Facebook Twitter Google+ Pinterest
×

Log in