Iné

BLACK FRIDAY je opäť tu!

Pri kúpe Kreditnej permanentky v hodnote 100€ získate navyše kredit 40€ a VŠETKY naše služby čerpáte so zľavou 20%. Ponuka platí len do odvolania, neváhajte a príďte si ju zakúpiť už dnes.

Je možné zakúpiť aj formou Darčekovej poukážky, ktorá ďalej funguje ako Kreditná permanentka. Permanentka má platnosť 12 mesiacov od zakúpenia a môže ju čerpať aj viacero osôb. Akcia sa nezlučuje s inými akciami, zľavami a permanentkami. Z permanetky sa čerpá podľa platného Cenníka so zľavou -20% (pravý stĺpec Cenníka).

Objednávkový systém

Objednajte sa ON-LINE, náš objednávkový systém je jednochuchý a rýchly. Odkaz naň nájdete v pravom hornom rohu ONLINE OBJEDNÁVKA, alebo na preklik nižšie.

ONLINE OBJEDNÁVKA

Momentálne je možné objednať sa online na Vacu fit, Rollen, Lymfodrenáž, X-body. masáže a telocvičňu. Na ostatné služby je možné objednať sa len telefonicky, alebo osobne. Budeme radi, ak sa o svoj názor na tento nový objednávkový systém s nami podelíte osobne, alebo emailom na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

NEW Gel nails

Available now:

- gel nails - the procedure includes dry manicure, nail extension tip, shaping, gel application, colored gel

- modeling by gel on natural nail - procedure includes dry manicure, gel application, colored gel

- gel nails - replenishment

×

Log in