Adventný kalendár guľa č.7

Vianočná guľa č.7

Vacu Fit + VibFitForm 3,20€

Nákup len do 11.12.2019

Čerpanie do 30.12.2019. Akcia sa nezlučuje s inými akciami, zľavami a permanentkami.

Vianočné darčekové poukážky

Vianočné darčekové poukážky je možné zakúpiť v ľubovoľnej hodnote, pri sume 50€ získate bonus +5€, k 100€ +20€ (pri hodnote vyššej ako 100€ + 20%).

Poukážky sú kreditné, je teda z nich možné čerpať všetky naše služby so zľavou -20% podľa platného Cenníka. Je možné zakúpiť aj Darčekovú poukážku na konrétnu službu, teda nie na sumu, v tom prípade však bonus nezískavate. Poukážky je možné zaslať aj poštou len za cenu poštovného.

Darčekové poukážky sú platné 12 mesiacov od zakúpenia, môže ich čerpať aj viac osôb. Minimálna suma je 20€ a nie je možné nimi platiť za iné akciové permanentky. 

NOVINKA thajská masáž

Thajská masáž je jedinečný typ masírovania tela a svalov, ktoré je charakteristické naťahovaním tela a intenzívnou hĺbkovou bodovou masážou. Korene tejto masáže siahajú do r. 2500 p.n.l. a jej účinky boli rokmi overované a zdokonaľované. Tradičná thajská masáž nie je len masírovanie svalov a kĺbov, ale predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi pozdĺž neviditeľných dráh, nazývaných "desať thajských masážnych dráh" alebo "energetické dráhy". Všetky sa nachádzajú asi 2cm pod pokožkou a prechádzajú celým telom. Stláčanie bodov na týchto dráhach stimuluje prúdenie vnútornej energie (elementu vzduchu) v tele, priamo lieči choré orgány a žľazy a odstraňuje toxíny z telového tkaniva. Pri tradičnej thajskej masáži sa vyžaduje stláčanie akupresúrnych bodov. Thajská masáž prináša nabudenie energie, osvieženie a celkovú telesnú stimuláciu.

Happy hour do 14:00

Prídte si zacvičiť do 14:00, je to lacnejšie:

  • Xbody pre držieľov kreditnej permanentky 15€, jednorázovo 18€
  • Vacu Fit (pás alebo thermal) pre držieľov kreditnej permanentky 3€, jednorázovo 3,60€
  • Rollen 30 min. pre držieľov kreditnej permanentky 2€, jednorázovo 2,40€

Vitálny svet teraz v akcii

Vitálny svet na 2 hod. teraz v akcii 9,90€/osoba.

Je možné zakúpiť aj formou permanentky, či Darčekovej poukážky. Platí aj pre firmy. 

×

Log in